Kalender en Trainingstijden

Op het moment is het nog winterstop. De american football competitie start weer in februari en de honk- en softbalcompetitie in maart. Kijk bij de trainingstijden wanneer welk team traint en kom eens proeftrainen!

Aankomende 2 wekenOver 2 wekenOver 4 wekenTrainingstijden
zondag 1 maart
  • AF ; Cadets - A'dam
    zondag 1 maart  11:00 - 12:30
    Leiden, Nederland

zaterdag 7 maart
  • HB ; TIW/Survivors - Aspiranten 2
    zaterdag 7 maart  11:00 - 12:30 Diemen, Nederland

zondag 8 maart
  • HB ; Heren 2 - OVVO H2
    zondag 8 maart  11:00 - 13:00 Hilversum, Nederland

  • SB ; Dames 1 - Birds (enkel)
    zondag 8 maart  13:00 - 15:00 Hilversum, Nederland

  • HB ; Heren 1 - OVVO H1
    zondag 8 maart  15:00 - 17:30 Hilversum, Nederland

vrijdag 13 maart
  • SB ; Heren - Urbanus
    vrijdag 13 maart  20:00 - 21:30
    Hilversum, Nederland

zaterdag 14 maart
  • Beeball -: Birds - Majors
    zaterdag 14 maart  10:30 - 11:30
    Zoetermeer, Nederland

  • HB ; Junioren - HCAW J2
    zaterdag 14 maart  11:00 - 13:00
    Hilversum, Nederland

  • Beeball ; Birds - Rookies
    zaterdag 14 maart  11:00 - 12:00
    Zoetermeer, Nederland

  • SB ; Centrals - Aspiranten
    zaterdag 14 maart  11:00 - 12:30
    De Bilt, Nederland

  • HB ; Giants - Aspiranten 1
    zaterdag 14 maart  12:00 - 13:30
    Hengelo, Nederland

zondag 15 maart
  • HB ; A'dam North Stars - Pupillen 1
    zondag 15 maart  09:30 - 11:00
    Amsterdam, Nederland

  • HB ; Heren 2 - TIW/Survivors H3
    zondag 15 maart  11:00 - 13:00
    Hilversum, Nederland

  • AF ; A'dam - Cadets
    zondag 15 maart  11:00 - 12:30
    Amsterdam, Nederland

  • SB ; Junioren - A'doorn Bucs
    zondag 15 maart  11:00 - 12:30
    Hilversum, Nederland

  • HB ; Aspiranten 2 - Vennep Flyers 2
    zondag 15 maart  12:00 - 13:30
    Hilversum, Nederland

  • SB ; Pupillen - A'doorn Bucs
    zondag 15 maart  13:30 - 15:00
    Hilversum, Nederland

  • AF ; A'dam Crusaders - Senioren
    zondag 15 maart  14:00 - 17:00
    Amsterdam, Nederland

  • SB ; Catch - Dames 1 (DH)
    zondag 15 maart  14:00 - 17:30
    Leidschendam, Nederland

  • HB ; Pupillen 2 - Almere 3
    zondag 15 maart  14:30 - 16:00
    Hilversum

  • HB ; Heren 1 - Zuidvogels H1
    zondag 15 maart  14:30 - 17:30
    Hilversum, Nederland

maandag 16 maart
  • SB ; Dames 3 - Domstad Dodgers D4
    maandag 16 maart  20:00 - 21:30
    Hilversum, Nederland

vrijdag 20 maart
  • SB ; Heren - Thamen H2
    vrijdag 20 maart  20:00 - 21:30
    Hilversum, Nederland

zaterdag 21 maart
  • Beeball; Zuidvogels - Rookies
    zaterdag 21 maart  10:00 - 11:00
    Huizen, Nederland

  • HB; Toernooi Aspiranten 1
    zaterdag 21 maart  10:00 - 16:30
    Uithoorn, Nederland

  • HB ; Pupillen 1 Toernooi bij Urbanus
    zaterdag 21 maart  10:00 - 15:30

  • SB ; Midden Nederland Cup Dames 1
    zaterdag 21 maart  10:00 - 17:30
    Hilversum, Nederland

  • HB ; HCAW 3 - Pupillen 2
    zaterdag 21 maart  11:00 - 12:30
    Bussum, Nederland

  • Beeball : TIW/Survivors - Majors
    zaterdag 21 maart  11:00 - 12:00
    Diemen, Nederland

  • SB ; Alphians - Aspiranten
    zaterdag 21 maart  13:00 - 14:30
    Alphen aan den Rijn, Nederland

  • HB ; Eagles - Junioren
    zaterdag 21 maart  13:00 - 15:00
    Deventer, Nederland

zondag 22 maart
  • HB ; Toernooi Heren 2
    zondag 22 maart  10:00 - 17:00
    Soest

  • SB ; Midden Nederland Cup Dames 1
    zondag 22 maart  10:00 - 17:00
    Hilversum, Nederland

  • SB ; Driekamp Dames 2
    zondag 22 maart  11:00 - 16:30
    Hengelo, Nederland

  • SB ; Centrals - Pupillen
    zondag 22 maart  11:00 - 12:30
    De Bilt, Nederland

  • SB ; Alphians - Junioren
    zondag 22 maart  12:30 - 14:00
    Alphen aan den Rijn, Nederland

  • HB ; Heren 1 - A'dam North Stars H1
    zondag 22 maart  14:00 - 17:00
    Hilversum, Nederland

maandag 23 maart
  • SB ; Thamen D3 - Dames 3
    maandag 23 maart  19:30 - 21:00
    Uithoorn, Nederland

vrijdag 27 maart
  • SB ; Heren - A'dam North Stars
    vrijdag 27 maart  20:00 - 21:30
    Hilversum, Nederland

zaterdag 28 maart
  • HB ; Pupillen 1 toernooi bij Thamen
    zaterdag 28 maart  10:00 - 16:30
    Uithoorn, Nederland

  • HB ; Pupillen 2 toernooi bij Thamen
    zaterdag 28 maart  10:00 - 16:30
    Uithoorn, Nederland

  • Beeball ; Majors - HCAW
    zaterdag 28 maart  11:00 - 12:00
    Hilversum, Nederland

  • SB ; Aspiranten - Almere
    zaterdag 28 maart  11:00 - 12:30
    Hilversum, Nederland

  • HB ; Aspiranten 1 - HCAW 1
    zaterdag 28 maart  11:00 - 12:30
    Hilversum, Nederland

  • HB ; A'doorn Bucs - Junioren
    zaterdag 28 maart  14:00 - 16:00
    Apeldoorn, Nederland

  • HB ; Aspiranten 2 - Quick A'foort 2
    zaterdag 28 maart  15:00 - 16:30
    Hilversum, Nederland

zondag 29 maart
  • Beeball; Thamen - Rookies
    zondag 29 maart  10:30 - 11:30
    Uithoorn, Nederland

  • Beeball ; Thamen - Rookies
    zondag 29 maart  10:30 - 11:30
    Uithoorn, Nederland

  • AF ; Cadets - Flevo Phantoms
    zondag 29 maart  11:00 - 12:30
    Hilversum, Nederland

  • HB ; Heren 1 - Red Caps 1
    zondag 29 maart  11:00 - 12:30
    Hilversum, Nederland

  • SB ; Junioren - Vennep Flyers
    zondag 29 maart  13:00 - 14:30
    Hilversum, Nederland

  • HB ; Red Caps 1 - Robur'58 1
    zondag 29 maart  13:00 - 14:30
    Hilversum, Nederland

  • AF ; Senioren - Flevo Phantoms
    zondag 29 maart  14:00 - 17:00
    Hilversum, Nederland

  • HB ; Robur'58 1 - Heren 1
    zondag 29 maart  15:00 - 16:30
    Hilversum, Nederland

maandag 30 maart
  • SB ; Dames 2 - Red Caps D1
    maandag 30 maart  19:30 - 21:30
    Hilversum, Nederland

  • SB ; Red Caps D2 - Dames 3
    maandag 30 maart  19:30 - 21:00
    Leusden, Nederland

woensdag 1 april
  • SB ; Knickerbockers - Dames 2
    woensdag 1 april  19:30 - 21:30
    Soest, Nederland

vrijdag 3 april
  • SB ; Birds 3 - Dames 3
    vrijdag 3 april  20:00 - 21:30
    Zoetermeer, Nederland

  • SB ; Heren - UVV H2
    vrijdag 3 april  20:00 - 21:30
    Hilversum, Nederland

zaterdag 4 april
  • HB ; Driekamp Heren 1
    zaterdag 4 april  10:00 - 17:00
    Bussum, Nederland

  • BB ; Zuidvogels - Majors
    zaterdag 4 april  11:00 - 12:00
    Huizen, Nederland

  • HB ; HCAW A2 - Aspiranten 1
    zaterdag 4 april  11:00 - 12:30
    Bussum

  • HB ; TIW/Survivors - Pupillen 1
    zaterdag 4 april  11:00 - 12:30
    Diemen, Nederland

  • BB ; HCAW - Rookies
    zaterdag 4 april  11:00 - 12:00
    Bussum

  • HB ; Pupillen 2 - Eagles
    zaterdag 4 april  12:00 - 13:30
    Hilversum, Nederland

  • SB ; Pupillen - Giants
    zaterdag 4 april  12:00 - 13:30
    Hilversum, Nederland

  • HB ; Junioren - A'dam North Stars
    zaterdag 4 april  14:00 - 16:00
    Hilversum, Nederland

  • SB ; Twins D1 - Dames 1 (DH)
    zaterdag 4 april  14:00 - 17:30
    Oosterhout, Nederland

  • HB ; Aspiranten 2 - OVVO
    zaterdag 4 april  14:00 - 15:30
    Hilversum, Nederland

  • AF ; Arnhem Falcons - Senioren
    zaterdag 4 april  19:00 - 22:00
    Arnhem, Nederland

zondag 5 april
  • HB ; Driekamp Heren 2
    zondag 5 april  10:00 - 16:30
    Bussum, Nederland

  • SB ; Almere'90 - Junioren
    zondag 5 april  11:00 - 12:30
    Almere, Nederland

  • SB ; Aspiranten - Quick A'foort
    zondag 5 april  11:00 - 12:30
    Hilversum, Nederland

Deze trainingstijden gelden in ieder geval tot zondag 22 maart 2020.

HB : Honkbal
SB : Softbal
BB : Beeball
AF : American football

Maandag

TijdTeamLocatie
18.30 – 20.30HB Heren 1 & 2HCAW

Woensdag

TijdTeamLocatie
17.30 – 19.00HB Aspiranten 1 & 2HCAW
18.30 – 20.00HB Pupillen 1 & 2Dudok Arena
19.00 – 20.30SB Dames 1 & JuniorenHCAW
19.30 – 21.00SB RecreantenSavornin Lohman
20.00 – 21.30SB Dames 3Aloysius College

Donderdag

TijdTeamLocatie
18.30 – 20.00SB AspirantenAloysius College
20.00 – 21.30SB Dames 2Aloysius College
20.00 – 22.00AF SeniorenHurricanes

Zaterdag

TijdTeamLocatie
10.00 – 11.30SB PupillenSavornin Lohman
10.30 – 12.00BB Majors & RookiesAlberdingk Thijm College

Zondag

TijdTeamLocatie
10.00 – 11.30HB JuniorenHCAW
10.00 – 12.00SB Pitcher/CatcherSporthal Loosdrecht
11.00 – 13.00AF CadetsHurricanes
13.00 – 15.00AF SeniorenHurricanes