Pitchingclinic groot succes!

Category: Wedstrijden 279
Alle softbalseniorenteams waren vertegenwoordigd tijdens de pitchingclinic gegeven door Henk van Zijtveld

Op 18 april stond de pitchingclinic van oud-speler Henk van Zijtveld (60) op het programma. Onder een stralende zon werd er aan het ’t Jagerspaadje door in totaal 19 dames en heren aan hun softbalskills gewerkt. Al onze softbalseniorenteams waren uitgenodigd en deze waren dan ook in grote getale aanwezig. Ook oud-international Amber Dammers deed onze club aan en voorzag de catchers van velen bruikbare tips. Met rood aangelopen hoofden verlieten onze senioren na 1,5 uur voldaan ons sportpark.

Gezien het enthousiasme van onze leden, is deze clinic zeker voor herhaling vatbaar. Henk & Amber nogmaals dank namens de softbalsenioren en onze vereniging!

Natuurlijk werden er ook voldoende worpen gemaakt op de catchers, die getraind werden door Amber Dammers

Related Articles