Onze club

ASC Hilversum Hurricanes is dé sportvereniging voor honkbal, softbal, en american football in Hilversum en Wijdemeren. Daarnaast kun je bij ons ook terecht voor beeball, g-honkbal en flag football. Met ongeveer 275 leden en bijna 20 teams behoren wij tot de grotere verenigingen van Midden-Nederland. Onze huidige eerste teams komen allemaal uit in of tegen de top van de amateursport, maar ook bieden wij voor iedereen een team op ieders eigen niveau.

Wij kennen een rijke historie, waarbij al onze sporten op verschillende plekken en momenten hun oorsprong hadden. Door de jaren heen hebben wij verschillende kampioensteams voortgebracht, zoals de Nederlands kampioenschappen american football in 2000, 2001 en 2018 tot aan de Nederlands Kampioenschappen van de SB Heren in 1986, 1988 en 1989 én het Europees Kampioenschap van de SB Heren in 1990!

De Hurricanes is een echte familievereniging, waar plezier en gezelligheid hoog in het vaandel staan. Onze vereniging draait niet alleen om de sport, want ook de sociale kanten en het clubgevoel staan bij ons hoog in het vaandel. Zo zorgen de (jeugd)activiteitencommissies ervoor dat er leuke activiteiten georganiseerd worden tijdens en buiten de seizoenen om. Als je onze sfeer zelf eens wilt komen proeven, kijk dan in onze kalender en kom eens langs bij een thuiswedstrijd of een evenement!

Ons bestuur

Tim Beuckens

Voorzitter
Speler bij AF Senioren
voorzitter@hurricanes.nl

Nathalie van der Weiden

Secretaris
Speelster bij SB Dames 2
secretaris@hurricanes.nl

Sandrino Budding

Penningmeester
Speler bij SB Heren 1
penningmeester@hurricanes.nl

Frits Budding

Algemeen lid – Onderhoud
Niet-spelend

Edwin van de Kraats

Coördinator American Football
Niet-spelend
americanfootball@hurricanes.nl

Vacant

Coördinator Honkbal
honkbal@hurricanes.nl
Meer informatie

Vacant

Coördinator Softbal
softbal@hurricanes.nl
Meer informatie

Marjanne Middelink

Coördinator Jeugd
Speelster bij SB Dames 3
jeugdhonksoftbal@hurricanes.nl

Onze commissies

Wedstrijdsecretaris

Frits Budding
tel: 035-7720223
mob: 06-51398238
wedstrijdsecretaris@hurricanes.nl

Coördinator Officials

Inge Groot
mob: 06-51318191
officials@hurricanes.nl

Vertrouwenscontactpersoon

Maike van Doorn
mob: 06-28923280
vertrouwenspersoon@hurricanes.nl
Meer informatie

Jeugdcommissie

Voorzitter: Marjanne Middelink
Secretaris: Inge Groot
jeugdhonksoftbal@hurricanes.nl

Kantinecommissie

Louise Budding en Els Braakman
kantine@hurricanes.nl

Onderhoudcommissie

Frits Budding, Rob Karel,
Erik Ultee, Jerome Selassa en Ed Bolding

’t Winkeltje

Louise Budding, Ellen Mulder en Anneke Groeneveld
winkeltje@hurricanes.nl

Senioren Activiteitencommissie

Coördinator:
Dennis de Wit
activiteiten@hurricanes.nl

Jeugd Activiteitencommissie

Coördinator:
Anneke Groeneveld
jeugdactiviteiten@hurricanes.nl

PR-commissie

Coördinatoren:
Gaetano Budding en Dennis de Wit
redactie@hurricanes.nl

Club van 50

René Tuinman, Erik Ultee, Maike van Doorn en Karin de Graaf
clubvan50@hurricanes.nl